Sport BSO de Bieënkorf InOranje

Kindercentrum de Bieënkorf vindt het belangrijk om het aanbod voor buitenschoolse opvang uit te breiden met een Sport BSO.
We hebben de afgelopen jaren ervaren dat sport de BSO leuker maakt. Kinderen ontdekken het plezier van sporten en bewegen.
Vanaf 26 augustus 2019 zijn wij dan ook gestart met Sport BSO de Bieënkorf InOranje.
Om een kwalitatief goede Sport BSO op te zetten zijn wij een samenwerking aangegaan met Sport BSO InOranje (onderdeel van KDV De Rode Bank uit Raalte). InOranje gaat de Bieënkorf begeleiden om ‘het concept’ ook in Wijhe namens de Bieënkorf in te voeren.
Door onze krachten te bundelen verwachten wij samen een inhoudelijk goed, uitdagend en gevarieerd sportaanbod neer te leggen voor de kinderen.
Vanuit een intensieve samenwerking met plaatselijke en regionale verenigingen willen wij de kinderen kennis laten maken met verschillende sporten, opdat zij deze gaan ervaren en waarderen. Hierdoor kunnen ze gerichter een sport kiezen en zullen ze (langer) met plezier sporten.
Informatie hierover is te vinden op www.sportinoranje.nl.
Het sportaanbod kunt vinden op deze pagina www.sportinoranje.nl/sportcarrousel/.
Het is goed om te weten dat er voor u als ouder van de Bieënkorf in contact niets zal veranderen. De uurprijs en de tijden veranderen niet.